Restaurace Pod lípou Řeka

Opravdová kouzla šéfkuchaře, který si umí moc dobře pohrát s vašimi chuťovými buňkami.

Restaurace v Pensionu pod lípou byla vždy vyhlášená nejen díky své ideální poloze v klidném údolí obce Řeka.
V letním období oceníte příjemné posezení v letní zahrádce. Restaurace slouží hostům Pensionu pod lípou ale i kolemjdoucím turistům a návštěvníkům tohoto kouzelného údolí.
Pro řadu místních, stálých hostů Řeky a Těšínských Beskyd jsme klidným útočištěm mimo ruch moravskozlezské průmyslové aglomerace Ostravska a Třinecka, kdy ocení posezení v naší letní zahrádce, v tak klidném prostředí, kde je slyšet jak roste tráva.

Restaurace pod lípou zajistí svatby, rodinné oslavy i firemní večírkyHlavní devizou Restaurace pod lípou je výborná kuchyně, která ve spojení s využitím kvalitních, čerstvých a přírodních surovin nabývá nadprůměrných, gastronomických hodnot a to vše pod vedením jejího šéfkuchaře.
Našich služeb využívají nejen individuální turisté, ale i skupiny, které oceňují rychlost a kvalitu obsluhy, ale především kvalitu a úpravu podávaného menu.

Miroslav Tatka

Miroslav Tatka

V Pensionu pod lípou můžete strávit velice příjemné a neopakovatelně bezstarostné chvíle i díky skvělé kuchyni Restaurace pod lípou a profesionální přípravě jídel v podání šéfkuchaře Miroslava Tatky a jeho gastroartu.

Jste zváni!

Jak to u nás vypadá

Restaurace pod lípou Restaurace pod lípou salonek

Prostor Restaurace pod lípou jsme připraveni přizpůsobit také uzavřeným skupinám, soukromým akcím, rodinným oslavám, svatbám, firemním večírkům, školením či firemním seminářům, oddělením části restaurace mobilními celoplošnými paravany, nebo rezervací celého prostotu Restaurace pod lípou pro uzavřené společnosti.

3D pohledy do prostor restaurace a ubytování Pensionu pod lípou

3d prohlídka