Ikona facebook
Panorama Bystřice

Malovaná mapa Povodí Stonávky

Mapa povodí stonávky V menu na tété stránce vlevo nahoře, je možné zjistit místa informačních center a místa turistických atrakcí regionu.

Malý javorový chata (947m)

javorový vrch chata Malý javorový s horskou chatou kam se dostanete i lanovou dráhou z Oldřichovic. Při dobré viditelnosti celé Ostravsko jak na dlani až po Bohumín a hluboko do Polska, na druhé straně je vidět vrcholy Malá Fatra a Vysoké Tatry.

Horská chata Kozinec (645m)

chata Kozinec Horská chata Kozinec se nachází na svahu hory Malý Kozinec (645 m) kousek od rozcestí s modrou turistickou značkou vedoucí z Oldřichovic (Třince) na turistickou chatu Ostrý a dále na Kalužný vrch (993 m).

Velká Čantoryje (995m)

Rozhledna Velká Čantoryje Velká Čantoryje je nejvyšší vrchol Slezských Beskyd v České republice. Tato dominanta již zmiňovaného pohoří vystupuje z Jablunkovské brázdy a tvoří protihradbu blízkým Moravskoslezským Beskydám.

Prales Mionší

Přírodní rezervace prales Mionší Mionší je národní přírodní rezervace, chránící rozsáhlý prales jehličnatých i listnatých stromů. Rozloha rezervace je 169,7 hektarů, čímž se Mionší řadí mezi největší pralesy v České republice.

Malovaná mapa Frýdeckomístecko

Mapa Frýdeckomístecko V menu na tété stránce vlevo nahoře, je možné zjistit místa informačních center a místa turistických atrakcí regionu.

Horská chata Ostrý (954m)

chata Ostry Okolí chaty je odlesněno a nabízí pohled do Údolí Jablunkovska a ve dnech s dobrou viditelností lze spatřit jak vrcholky blízké Malé Fatry, Belianských Tater, Roháčů tak i nejvyšší hory Karpatského oblouku Vysoké Tatry.

Kozubová (982m)

Kozubová kaple svaté Anny Kozubová je hora v povodí Olše. Nachází se 6,5 km západně od Jablunkova. Ve vrcholové části se nachází turistická chata a kaple svaté Anny z roku 1937 s rozhlednou.

Finská sauna Komorní Lhotka

Finská sauna Komorní Lhotka Klasická finská sauna vytápěná klasicky kamny na dřevo. Můžete se ochladit v bazénku, který je napouštěn horskou říčkou Stonávkou. Saunování můžete spojit s masáží. Občerstvení v budově sauny.

Bełko v Hrádku

Bełko Hrádek Nejromantičtějšího místo řeky Olzy opředeno různými mýty a legendami. Historická skála hřibovitého tvaru umocňuje nenapodobitelnou atmosféru tohoto místa tzv. genia loci.


Služby

Ikona ubytování

Ubytování v pensionu

ikona pes

Ubytování v pensionu bez mazlíčků

Ikona restaurace

Restaurace v areálu pensionu

Ikona kuchyně

Výborná kuchyně

Ikona parkoviště

Parkoviště zdarma

Ikona autobus

Aut. zastávka 2min od pensionu

Ikona stan

Plocha pro stanování

Ikona ohniště

Ohniště

Ikona Gril

Gril

Ikona  WiFi free zone

WiFi free zone

Aktivity

Ikona škola v přírodě

Školy v přírodě

Ikona rekreacey

Rekreace a pobyty pro rodiny s dětmi

Ikona turistiky

Pěší turistika a aktivity

Ikona cyklistika

Cyklistika po vyznačených cyklotrasách

Ikona běžky

Běžky a běžecké trasy

Ikona lyžování

Lyžování dvě sjezdovky

Ikona snowboarding

Snowboarding

Ikona lyžařské kurzy

Lyžařské kurzy

Ikona paragliding

Paragliding Javorový vrch

Ikona golf

Golf Ropice


Pension a restaurace pod lípou, Řeka 360, Smilovice u Třince, psč 739 55, tel.: +420 605 800 727, e-mail: pensionpodlipou@seznam.cz

DP webdesign studio Třinec, tvorba www stránek www.dpwebdesign.cz